arrow_upward

Tip z kníhkupectva

Srdečne Vás pozdravujeme z nášho kníhkupectva, dnes by som Vám rada odporučila jednu knihu.
Milujem detské knihy a táto je tiež pre deti. Je to kniha "Si výnimočný" od Maxa Lucada. Ilustroval ju Sergio Martinez svojskými ale peknými ilustráciami. Kniha je určená pre 6 - 8-ročné deti.
Príbeh pripomína Pinochia. Je to o "drevenáčikoch", ktorí si spolu žijú a vzájomne sa hodnotia, nálepkujú. Drevenáčik Gašpar sa snaží, chce byť hodnotený dobre, ale realita je úplným opakom. Vŕtať v hlave (u neho by to mohlo byť aj doslovné, keďže je drevený) mu začne Lucia, ktorá nemá žiadnu nálepku a ktorá ho privedie k rezbárovi Elimu. A Eliho pohľad na malého onálepkovaného Gašpara je iný...
Pointa knihy je o sebaprijatí skrze Boha. Deti to potrebujú (a my dospelí tiež). Potrebujeme vedomie toho, že naša hodnota nie je postavená na našich schopnostiach alebo výzore. Pravda o nás je, že sme boli stvorení ako úžasní a výnimoční, a túto pravdu potrebujeme počuť a prijať.
Takže moji milí, úžasní a výnimoční, ak viete, že Váš nejaký malý (možno aj veľký) človiečik potrebuje vedieť o svojej jedinečnosti, odporúčam.

Tu je odkaz na knihu

Mária
Už od roku 1994 vám svoje služby ponúkame v našej predajni Krestanskej literatúry, hudby a videa. Nájdete nás na Lazovnej ulici c.1 v Banskej Bystrici.
place
Lazovná 1, 974 01 Banská Bystrica
phone
mobil: +421(0) 48 412 46 36, +421(0) 908 357 824
email
mail: eshop@rosa.sk
schedule
Pondelok - Piatok
09:00 – 12:30 13:00 – 17:00
send
Newsletter
Ak chcete dostávať novinky v našom obchode do emailovej schránky, odošlite nám Vašu emailovú adresu.
Zadaním e-mailovej adresy dávate výslovný a bezvýhradný súhlas so spracovaním osobných údajov
credit_card
Podporujeme platobné brány
©2020 www.www.rosa.sk, všetky práva vyhradené,
Kopírovanie akejkoľvek časti tejto stránky bez písomného súhlasu autora je zakázané.

navrhol, naprogramoval a rozhýbal