arrow_upward

Projekt Godzone odhalil tému Godzonetour 2019

Do 11. ročníka Godzonetour vstupuje projektGodzone s preškrtnutým logom.

 Aj tento rok sa uskutoční evanjelizačné Godzonetour, ktoré sa organizuje v období Týždňa Cirkvi pre mládež. Jeho tvorcovia sa rozhodli škrtnúť značku Godzone a turné nazvali: GODZONE TOUR 2019 s podnadpisom: IDE O VIAC. Téma bola oficiálne odhalená prostredníctvom videoklipu, ktorý nesie rovnaký názov.

Július Slovák, riaditeľ projektu Godzone vysvetľuje posolstvo tohtoročnej témy: „Po desiatich rokoch toho, čo Pán Boh konal na Slovensku skrze Godzone sme sa rozhodli škrtnúť naše logo, aby sme vyjadrili naše presvedčenie, že to nie je o nejakých značkách, logách, marketingu, konferencii a turné. Vždy nám išlo o viac ako „len“ o projekt Godzone. Vždy išlo v prvom rade o Ježiša, o vzťah so živým Bohom. Preto sme tento rok preškrtli našu značku, čím ukazujeme, že nám vždy išlo o ohlasovanie evanjelia a budovanie Božieho kráľovstva.“

V roku 2009 prvé turné odštartovalo sériu evanjelizačných podujatí, ktoré teraz vyústia do jedenásteho ročníka. Ich cieľom je priblížiť evanjelium inovatívnym a kreatívnym spôsobom, ktorý zaujme a pritiahne mladých ľudí.
Godzonetour predstavuje sériu večerných koncertov, kde návštevníci zažijú originálny hudobno-tanečný program plný chválových modlitieb, vypočujú si jedinečné príbehy ľudí z celého Slovenska, uvidia interaktívnu divadelnú scénku a prepracovanú videoprodukciu. Týmto večerným koncertom každý deň predchádza dobročinná aktivita – pomoc charitným centrám, evanjelizácia v mestách a výchovno-zábavný program na školách. Dobrovoľníci sa tak snažia praktickou pomocou a láskou šíriť evanjelium. Do zákulisia príprav a celého diania je možné nazrieť v dokumente s názvom „Behindthestage“ z minuloročného tour.

Turné sa uskutoční 18.-22. novembra v 5 mestách Slovenska. 300-členný tím dobrovoľníkov navštívi postupne Prešov, Poprad, Žilinu, Banskú Bystricu a Bratislavu, aby priniesol radostnú zvesť o Ježišovi. Minulý ročník zaznamenal najvyššiu účasť v histórii – 22 511 ľudí. Keďže organizátori sa snažia turné sprístupniť každému, vstup je zdarma.
Súčasne s témou organizátori zverejnili aj web, na ktorom záujemcovia nájdu ďalšie informácie: tour.godzone.sk

Projekt Godzone je evanjelizačný projekt, ktorý vznikol v roku 2010. Je zastrešený Združením kresťanských spoločenstiev mládeže a jeho predsedom Jánom Bucom, kňazom Katolíckej cirkvi, ktorý je tiež garantom tohto projektu. Ďalšími garantmi projektu sú katolícki kňazi Ondrej Chrvala a Juraj ĎurnekSchP.
Už od roku 1994 vám svoje služby ponúkame v našej predajni Krestanskej literatúry, hudby a videa. Nájdete nás na Lazovnej ulici c.1 v Banskej Bystrici.
place
Lazovná 1, 974 01 Banská Bystrica
phone
mobil: +421(0) 48 412 46 36, +421(0) 917 267 485
email
mail: eshop@rosa.sk
schedule
Pondelok - Piatok
09:00 – 12:30 13:00 – 17:00
send
Newsletter
Ak chcete dostávať novinky v našom obchode do emailovej schránky, odošlite nám Vašu emailovú adresu.
Zadaním e-mailovej adresy dávate výslovný a bezvýhradný súhlas so spracovaním osobných údajov
credit_card
Podporujeme platobné brány
©2020 www.www.rosa.sk, všetky práva vyhradené,
Kopírovanie akejkoľvek časti tejto stránky bez písomného súhlasu autora je zakázané.

navrhol, naprogramoval a rozhýbal