arrow_upward

CampFest 2019

CAMPFEST začína tretiu dekádu svojej existencie.

Po 20 ročnej ceste CampFest pripravuje nový ročník, ktorý prinesie opäť ďalšie zážitky či výzvy. V organizačnom tíme už teraz pripravujú všetko preto, aby v tradičnom čase uprostred leta, na Ranči Kráľova Lehota, prebehol festival bez problémov. V kalendároch preto krúžkujte dátum 1.-4. augusta 2019.

Všetko sa to začalo v roku 1999, na amfiteátri vo Východnej s témou „Urob svoj krok vpred!“. Odvtedy Campfest povzbudzoval, mobilizoval, zjednocoval a možno aj zobúdzal mladú generáciu. Počas jednotlivých ročníkov vznikali rozhodnutia, výzvy, platformy, hnutia, ale aj spoločenstvá po celom Slovensku, ktoré pomáhali kresťanom nájsť svoju identitu v Bohu.

Štefan Beňa (riaditeľ CampFestu) ďalej dopĺňa: „Momentálne je za nami pekná história, ale neporovnateľne krajšia budúcnosť. Veríme, že Pán Boh ešte pripravil nekonečný oceán možností, dobrých vecí s príchuťou Božieho Kráľovstva, ktoré je pripravený uvoľniť pre svoje deti, pre tých, ktorí hľadia s nádejou k nebesiam.“

Spolu s organizačným tímom zvolili pre 21. ročník tému: KROK VPRED!. Chcú účastníkov vyzvať urobiť ten nadprirodzený Boží krok vpred. Prekročiť čiary, na ktoré si zvykli, pravdepodobne prekročiť samých seba, svoje pravdy, svoje schopnosti, vzťahy a názory. Vykročiť na cestu, ktorá je úzka, ale ktorú pred nami už prešliapal sám Kristus. Tieto kroky dokážu robiť tí, ktorí sú už príliš unavení, alebo ešte príliš mladí a nezrelí. Také kroky sa dajú robiť iba spolu.

Pre každoročný veľký záujem a rekordne rýchlo vypredané lístky v predplatnom, dávame do pozornosti spustenie predplatného od 06. apríla 2019. Registrácia dobrovoľníkov žačína čoskoro, od 23.3. 2019.

Viac informácii nájdete na webe: www.campfest.sk.
Už od roku 1994 vám svoje služby ponúkame v našej predajni Krestanskej literatúry, hudby a videa. Nájdete nás na Lazovnej ulici c.1 v Banskej Bystrici.
place
Lazovná 1, 974 01 Banská Bystrica
phone
mobil: +421(0) 48 412 46 36, +421(0) 917 267 485
email
mail: eshop@rosa.sk
schedule
Pondelok - Piatok
09:00 – 12:30 13:00 – 17:00
send
Newsletter
Ak chcete dostávať novinky v našom obchode do emailovej schránky, odošlite nám Vašu emailovú adresu.
Zadaním e-mailovej adresy dávate výslovný a bezvýhradný súhlas so spracovaním osobných údajov
credit_card
Podporujeme platobné brány
©2020 www.www.rosa.sk, všetky práva vyhradené,
Kopírovanie akejkoľvek časti tejto stránky bez písomného súhlasu autora je zakázané.

navrhol, naprogramoval a rozhýbal